O nas

KLI-MAT Marta Wojciechowska jest firmą mieszczącą się w Markach pow. Wołomińskim w województwie mazowieckim. Jesteśmy firmą handlowo-usługową zajmującą się kompleksowo sprzedażą i montażem klimatyzacji znanych i sprawdzonych marek. Oferta klimatyzacji i wentylacji jest skierowana dla właścicieli: domów i mieszkań, biur, sklepów, hoteli, magazynów, restauracji, hal produkcyjnych, central telekomunikacyjnych, serwerowni, siłowni, szpitali, zakładów farmaceutycznych i innych obiektów, gdzie zastosowanie klimatyzacji i wentylacji jest niezbędne. 

Zakres usług firmy KLI-MAT to: profesjonalne doradztwo w doborze systemów klimatyzacji i wentylacji, kompleksowy i profesjonalny montaż dostarczonych rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, konserwacja klimatyzacji i wentylacji, bezpłatne szkolenia użytkowników w zakresie obsługi urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także gotowość serwisu przez całą dobę i przez cały rok, na terenie całego kraju.  Mocną stroną działalności jest dyspozycyjność i mobilność, która w przypadku wystąpienia awarii urządzeń pozwala na szybką diagnozę i naprawę. Wyszkoleni pracownicy i doświadczenie są bardzo ważnym atutem dla naszych klientów, bo dzięki szybkiej reakcji KLI-MAT chroni swoich klientów przed ewentualnymi stratami. 

Firma zajmuje sie sprzedażą klimatyzatorów znanych i sprawdzonych marek, takich jak: LG, Samsung, Daikin,  Gree, Midea, Mistral, szaf klimatyzacji precyzyjnej.

Główny obszar działalności obejmuje rynek krajowy.

Osiągnięciem przedsiębiorstwa była realizacja zleceń i umów m.in. dla Mazowiecki Urząd Wojewódzki, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w M.ST. Warszawie, STRABAG PFS Sp.Z O.O..

Firma współpracuje zarówno z klientem indywidualnym jak i instytucjonalnym.